- Aidat ve bağışlarınızı Vakıfbanksı TR76 0001 5001 5800 7308 0081 59 nolu ıban numarasına yatırabilirsiniz.
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Düğün ve Kına tarihlerinizin çakışmaması için sitemizden takip edebirisiniz.


Sivas Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,3147   7,3278
EURO 8,6564   8,6720
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 37
Dün: 74
Toplam: 59862
SİSORTA PLATFORMU İSTİŞARE TOPLANTISI
 
 

Sisorta Platformunun Çandır Köyü Kalkındırma ve Dayanışma Derneğimizde düzenlemiş olduğu istişare toplantısına Sayın Bakanımız İsmet YILMAZ, Koyulhisar İl Meclis Üyemiz Sayın İbrahim ORUÇGÜNEY, İstanbul Sivaslılar Derneği Başkanı Sayın Şinasi ALBAYRAK, Platform Başkanımız Sayın Orhan KOCAOĞLU, KODEF başkanımız Sayın Müslim ÇANDIR, Dernek Başkanlarımız ve Sisortadan toplantı için gelen muhtarlarımız katılım sağladılar.

Kurucu Başkanlarımızdan Siyami ERGİN’ in bölgenin özellikle yol ihtiyacının önemine değindiği çalışması rapor halinde Sayın bakanımıza takdim edildi. Bölgenin temsilcileri tarafından kürsüde bölgenin sorunları ve ihtiyaçları anlatıldı.

Kürsüye çıkan Sayın Bakanımız bir saatten daha uzun bir süre doyurucu bilgiler ve örneklemeler içeren konuşması salonu dolduran katılımcılar tarafında sık sık alkışlarla kesilmiş, Sayın Bakanımız İsmet YILMAZ “bu birlik ve beraberliğiniz olduğu sürece ben her zaman sizin yanınızdayım, ne zaman isterseniz gelirim”  mesajını verdi. Taleplerin ve ihtiyaçların hepsinin haklı talepler olduğu, gücümüz nispetinde bunlara da cevap verileceğini ifade ettiler.

Başarılı ve verimli geçen toplantının ardından toplu hatıra fotoğrafı çekildi. Bakanımız İsmet YILMAZ ile hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen yoğun kalabalın ilgisine maruz kaldı ve kimseyi kırmadan herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Saygılarımla Genel Sekreter Erdem BULUT.


Okunma Sayısı: 1069Yazdır

 

 DİĞER HABERLER

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Hüseyin BAŞPINAR
Selamun aleykum hayırlı cumalar diliyorum.Hayırlı çalışmalar diliyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun. Öncelikle üye çalışmaları hiz kazanmali. Koyumuzun mahalleleri sitede yenilenip özellikle yaz mevsimi foto. guncellenmeli.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler